אמיר ארליך - צילומי נוף מיוחדים

תמונת נוף מעניקה יופי ואוירה מיוחדת לחדר שבו היא תלויה ומה טוב יותר מתמונה ייחודית ומיוחדת

אני מזמין אתכם לטייל בגלריות שלי כאן באתר או באינסטגרם שלי ולבחור לכם תמונה חדשה כבר היום

 צרו קשר כבר עכשיו לאפשרויות הדפסה ומחיר 

אני מזמין אתכם לקרוא ראיון איתי שפורסם במגזין אמנות בינ"ל

 

אודותי

נולדתי ב-1973, בישראל. אני נשוי ויש לי 3 ילדים (2 בנים ובת) מקסימים. צילום תמיד היה תחביב שלי ובשנים האחרונות הפך לתשוקה, ליצור באמצעות המצלמה שלי. במסגרת זו בחרתי להעמיק את הידע הטכני שלי, לשפר את יכולותי ולהתמקצע יותר גם מבחינת הציוד שלי. ניתן לומר כעת שאחת השאיפות שלי בתחום הצילום היא להביא לקהל תמונות מיוחדות וייחודיות שאותן ניתן להדפיס על שלל חומרים ואשר יהוו קישוט ראוי לכל חדר או משרד. אין גאווה גדולה יותר בתחום זה מאשר לראות תמונה שלי מודפסת בגדול על נייר איכותי, קנבס, עץ או כל חומר אחר.

אני נהנה לצלם את השמיים – שקיעות וזריחות של השמש או הירח, שביל החלב ומסלולי כוכבים. אני נהנה גם מצילומי נוף באופן כללי ובמיוחד חשיפות ארוכות של נחלים, מפלים וזרימה בים. אני משתמש בטכניקה של חשיפה ארוכה וטכניקות צילום אחרות בכדי להראות דברים כפי שלא ניתן לראות כך סתם בעין ולמעשה, מצייר בעזרת חיישן המצלמה ומראה כך את הנוף כפי שאני מדמיין אותו בעיני רוחי.

 

אמיר ארליך

צור קשר

amir@eaavip.com

Tel: 972-54-6486521
 

  • Facebook Classic
  • Instagram Social Icon

© 2015 by Amir Ehrlich. 

amir ehrlich architecture and scenic photographer

צילום אדריכלי                                    תמונות לפי נושאים

צילום למעצבי פנים                             תמונות נוף                תמונות נוף עם דמות

צילום בתים                                        תמונות שביל החלב   תמונות זריחה

צילום דירות                                       תמונות כוכבים           תמונות שקיעה

בלוג                                                  תמונות בחשיפת יתר  תמונות אמנות דיגיטלית

                               מפת האתר

אני, אמיר ארליך רואה את עצמי כ צלם נוף אוטודידקט ישראלי. מאז ומתמיד אהבתי לצלם ונמשכתי לתמונות של חשיפה ארוכה. בכדי להצליח לצלם תמונות שכאלו בעצמי, החלטתי להעמיק את הידע שלי בצילום וההיכרות שלי עם המצלמה. אני מצלם במצב ידני בעיקר כיוון שחשובה לי היכולת לשלוט בתוצאה המתקבלת. אני משתדל לראות בעיני רוחי איך יראה התוצר הסופי של הצילום שלי כבר בשטח ולצורך כך אני מתאים את הפרמטרים של המצלמה. את התמונות שלי ניתן להדפיס על מגוון רחב של חומרים (הדפסה על קנבס / הדפסה על עץ / הדפסה על אלומיניום / הדפסה על פרספקס / הדפסה ממוסגרת או ללא מסגור) והן יכולות לשמש כתמונה לבית / תמונה למשרד / תמונה לסלון / תמונה לחדר השינה / תמונה למטבח או למעשה, תמונה מודפסת לכל מטרה וכמובן, בכל גודל. אחת הגאוות הגדולות שלי הן לקוח שיבחר הדפסת תמונה שלי. לאחר שהגעתי לרמת ידע גבוהה ב צילום נוף חיפשתי לי אתגר נוסף והחלטתי לפנות לצילום מקצועי. במסגרת זו החלטתי ללמוד (לבד כמובן) צילום אדריכלי הידוע גם כ צילום עיצוב פנים. אני מצלם באור טבעי, ללא שימוש בפלאשים ובמטרה להגיע לתוצאה טבעית ככל הניתן. אני רואה בצילום זה סוג של צילום נוף כאשר במקרה זה, של צילום בתים, הנוף למעשה סגור בין 4 קירות. כמובן שיש כאן דגשים אחרים על פרספקטיבה וקומפוזיציה ואני נותן להם דגש מיוחד בצילום ובעיבוד התמונה כמו גם על תאורה ונראות כללית. המטרה שלי היא להגיע לכל מעצב פנים או מעצבת פנים, אדריכל או אדריכלית ובנוסף אדריכל נוף, מעצב גינות, בעל צימר או בית מלון בכדי להציע להם את השירותים שלי, גם תמונות להדפסה וגם צילום מקצועי לעסק שלהם

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Pinterest Social Icon